Strona główna » Witamy

Witamy

Obrazy z oferty TradeinArt to głównie akwarele - malowane na papierze, prosto spod pędzla Artystki w ograniczonej ilości. Większość z nich, jako wielkoformatowe, pozwalają rozszerzać kompozycje o dodatkową przestrzeń oprawy (passe-partout). W ten sposób obraz nie ma klasycznych ograniczeń, działa dodatkowym obrazem w obrazie.
W naszej ofercie znajdują się również Inkografie czy - jak kto woli - Mix media.
Inkografie to nie do końca kopie… To obraz z obrazu, ręcznie złocony - każdy inaczej - z oferowanych oryginalnych akwareli.
Inkografie są sygnowane, a ich ilość jest ograniczona. Istnieje też możliwość nie wyrażenia zgody (za odpowiednią opłatą) na tworzenie Inkografii przy zakupie oryginału. Wszystko po uzgodnieniu z Autorem prac…
Działalność TradeinArt to również edukacja oraz uruchomienie kreatywności, szczególnie wśród osób nie malujących. Stąd oferta DREAMLAND.
Dreamland to „malowanki” również autorstwa Aliny Skiby pt. "Kobiety Kwiaty i Kapelusze" dla dzieci oraz przede wszystkim dla dorosłych. Tutaj każdy może malować…
Dreamland oferujemy w różnych formatach zarówno jako zeszyt formatu A5, jak i luźne karty na specjalnym papierze do indywidualnej zabawy w większych formatach.
TradeinArt swoją ofertę domyka pięknymi kalendarzami, w którym jednym z elementów jest specjalnie tworzona grafika przez Artystkę. To 2 w 1 (za jedną cenę) czyli kalendarz z przepięknym obrazem, a raczej przepiękny obraz z dołączonym kalendarzem na cały rok (trójdzielny z wyrywanymi kartami).
Co roku inne Dzieło autorstwa Aliny Skiby.
Takim sposobem przez kilka lat można skompletować niezwykłą kolekcję Dzieł Sztuki.
TradeinArt pozwala zaspokoić potrzebę nabycia wyjątkowego obrazu bez wychodzenia z domu, które wypełni nie tylko wnętrze domu, ale wnętrze jego mieszkańców.
Wysyłamy praktycznie w każde miejsce na ziemi. Obrazy Aliny Skiby trafiły już do wielu nabywców oraz Galerii Sztuki na całym świecie.
Dokładamy wielkich starań, aby zdjęcia zawsze odzwierciedlały rzeczywiste cechy i walory prac - to głównie na ich podstawie klienci decydują o zakupie.
Przedstawiamy szczegółowe, często bardzo osobiste opisy, a nawet pokazujemy proces powstawania tych niezwykłych Dzieł.
W razie pytań służymy pomocą i odpowiemy na każde pytanie.
Zapraszamy Serdecznie.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl